System centralnego odkurzania

Dbając przede wszystkim o komfort oraz wygodę klienta firma JAWI Sp. z o.o. kompleksowo realizuje usługę sprzątania przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu jakim jest system centralnego odkurzania. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie tworząc projekt wraz z wyceną. Zadowolenie klienta jest zawsze na pierwszym miejscu dlatego rozmowy na etapie projektu są dla nas najważniejsze. Korzystanie z odkurzacza centralnego ma wiele zalet cisza, wygoda, ale przede wszystkim jakość.

Maszyny

Dla nas niezawodność jest najważniejsza dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość. Korzystamy ze sprzętu firm o ugruntowanej pozycji na rynku m.in. Fiorentini, Ehrle, Karcher, Eurosystem, Kastell, Kufieta, ComfortSystem itd. Podobnie jak w przypadku środków, maszyny dobieramy do potrzeb klienta. Są to profesjonalne sprzęty, dzięki którym można uzyskać doskonałe efekty czyszczenia. Wyspecjalizowany sprzęt używamy między innymi do mycia okien, podłóg, prania wykładzin, dywanów, tapicerek, itd. Oprócz posługiwania się maszynami wykorzystujemy także najlepszej jakości mopy, zmywaki, gąbki, ścierki.

Środki chemiczne

Dobór odpowiednich środków jest niezwykle istotny, ponieważ źle dobrane mogą uszkodzić czyszczoną powierzchnię. Dlatego też podczas wizji lokalnej konfrontujemy nasz wybór z wymaganiami klienta. Stosowane środki posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Współpracujemy z takimi znanymi producentami jak: Kiehl&Żegarski, Ecolab, Ehrle, Delfin, Rumler, Cid Line, TENSID, itd.

 

 

Myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe to doskonałe rozwiązanie dla osób obawiających się uszkodzeń lakieru, które jest możliwe w myjniach innego rodzaju. Idealnie podgrzana, zmiękczona woda z dodatkiem specjalnego mikroproszku, pod ciśnieniem umyje każde zabrudzenie, także w tych mniej dostępnych miejscach. Zmiękczona woda, w połączeniu z wysokiej jakości środkiem nabłyszczającym gwarantuje połysk bez plam i zacieków. Gorący polimer zabezpiecza lakier przed niszczącym działaniem promieni UV, zabrudzeniami i powstawaniem mikrozarysowań. Mycie odbywa się bez użycia szczotek czy gąbek, co gwarantuje brak zarysowań i mechanicznego tarcia, powodujących uszkodzenia delikatnych powłok lakieru.
Jednakże największymi zaletami są:
- wygoda i łatwa obsługa – każdy krok jest szczegółowo opisany i aby przejść do kolejnego wystarczy po prostu nacisnąć przycisk,
- myjnia jest czynna 24h/dobę,
- możliwość umycia samochodu o nieregularnym kształcie,
- możliwość umycia roweru, motocyklu itp.

myjnia-icon

Myjnia w Gorzowie Wlkp.

ul. Energetyków 3 66-400 Gorzów Wielkopolski

Certyfikat

myjnia-icon

Myjnia w Ostrowie Wlkp.

ul. Kusocińskiego 1 63-400 Ostrów Wielkopolski

Certyfikat

myjnia-icon

Myjnia w Inowroclawiu

ul. Jacewska 34 88-100 Inowrocław

Certyfikat

myjnia-icon

Myjnie w Pile

ul. Salezjańska 8 64-920 Piła

Certyfikat

ul. Łączna 4 64-920 Piła

Certyfikat

myjnia-icon

Myjnia w Koziegłowach.

ul. Topolowa 2 62-028 Koziegłowy

Certyfikat